ECAV Prievidza

Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania Zemianske Kostoľany

Všetko môžem v Kristu, ktorý ma posilňuje.
(List apoštola Pavla Filipským, 4. kapitola, 13. verš.)


ECAV Prievidza

Dnes je


Meniny na web

Novinky

V sekcii Služby Božie nájdete informácie o aktivitách v našom zbore v marci a na prelome mesiacov.

Služby Božie pri príležitosti Zvestovania Pána sa uskutočnia v prievidzskom kostole v pondelok 25. marca o 17:00.

V sekcii Pripravujeme nájdete pozvánku na Volanie bez poplatku.

V sekcii Informácie a dokumenty pribudol Evidenčný list člena zboru. Prosíme, riaďte sa pokynmi, ktoré sú pri ňom uvedené.

Facebook

Facebook Zbor

Facebook Handlová

Štatistika stránky

TOPlist free counters

Google prekladač

Preklad našej stránky do angličtiny pomocou prekladača Google. Následne možnosť výberu iného jazyka. Jedná sa o „strojový" preklad, nie všetky vety budú preložené logicky správne.

ecavprievidza.sk

© 2008
Všetky práva vyhradené!

Zborový Deň detí

Rodiny 2011 Milý bratia a sestry! Dňa 18. júna bola krásna sobota, ktorú som prežila s deťmi a dospelými v Zemianskych Kostoľanoch na fare.
Najprv sme sa pomodlili a potom nám sestra Iveta Krpelanová (moja mamička) rozprávala biblický príbeh o Jonášovi a veľrybe. Potom sme si zaspievali pesničky. Rozdelili sme sa do dvoch skupín, na ružové a modré srdiečka a išli sme hrať rôzne hry, ktoré nám pripravili dospelí. Napríklad: pohyblivý chodník, zahrať divadielko, z papiera vytrhať zvieratko, uhádnuť slovo vytvorené zápalkami, biblický kvíz, chodiť so zaviazanými nohami, ukladať zápalky do škatuľky ľavou rukou jedným smerom a mnohé ďalšie. Ako občerstvenie sme mali opekačku.
Nakoniec sme poďakovali, že sme sa mohli všetci zísť a že nás Pán Boh ochraňoval po celý deň. Všetky deti dostali balíčky za súťaže, boli v nich sladkosti a brožúrky na čítanie. A tak Pánu Bohu ďakujem, že som mohla prežiť taký pekný deň s dobrými ľuďmi.

Lydka Krpelanová