ECAV Prievidza

Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania Zemianske Kostoľany

Všetko môžem v Kristu, ktorý ma posilňuje.
(List apoštola Pavla Filipským, 4. kapitola, 13. verš.)


ECAV Prievidza

Dnes je


Meniny na web

Novinky

V sekcii Služby Božie je aktualizovaný rozpis bohoslužieb a zborových aktivít do Vianoc.

V sekcii Služby Božie nájdete rozpis bohoslužieb a zborových aktivít počas Vianoc a januára 2019.

Facebook

Facebook Zbor

Facebook Handlová

Štatistika stránky

TOPlist free counters

Google prekladač

Preklad našej stránky do angličtiny pomocou prekladača Google. Následne možnosť výberu iného jazyka. Jedná sa o „strojový" preklad, nie všetky vety budú preložené logicky správne.

ecavprievidza.sk

© 2008
Všetky práva vyhradené!

Zborový Deň detí

Rodiny 2011 Milý bratia a sestry! Dňa 18. júna bola krásna sobota, ktorú som prežila s deťmi a dospelými v Zemianskych Kostoľanoch na fare.
Najprv sme sa pomodlili a potom nám sestra Iveta Krpelanová (moja mamička) rozprávala biblický príbeh o Jonášovi a veľrybe. Potom sme si zaspievali pesničky. Rozdelili sme sa do dvoch skupín, na ružové a modré srdiečka a išli sme hrať rôzne hry, ktoré nám pripravili dospelí. Napríklad: pohyblivý chodník, zahrať divadielko, z papiera vytrhať zvieratko, uhádnuť slovo vytvorené zápalkami, biblický kvíz, chodiť so zaviazanými nohami, ukladať zápalky do škatuľky ľavou rukou jedným smerom a mnohé ďalšie. Ako občerstvenie sme mali opekačku.
Nakoniec sme poďakovali, že sme sa mohli všetci zísť a že nás Pán Boh ochraňoval po celý deň. Všetky deti dostali balíčky za súťaže, boli v nich sladkosti a brožúrky na čítanie. A tak Pánu Bohu ďakujem, že som mohla prežiť taký pekný deň s dobrými ľuďmi.

Lydka Krpelanová