ECAV Prievidza

Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania Zemianske Kostoľany

Všetko môžem v Kristu, ktorý ma posilňuje.
(List apoštola Pavla Filipským, 4. kapitola, 13. verš.)


ECAV Prievidza

Dnes je


Meniny na web

Novinky

V sekcii Služby Božie je aktualizovaný rozpis bohoslužieb a zborových aktivít do Vianoc.

V sekcii Služby Božie nájdete rozpis bohoslužieb a zborových aktivít počas Vianoc a januára 2019.

Facebook

Facebook Zbor

Facebook Handlová

Štatistika stránky

TOPlist free counters

Google prekladač

Preklad našej stránky do angličtiny pomocou prekladača Google. Následne možnosť výberu iného jazyka. Jedná sa o „strojový" preklad, nie všetky vety budú preložené logicky správne.

ecavprievidza.sk

© 2008
Všetky práva vyhradené!

Brigáda na fare v Prievidzi - júl 2011

Brigáda 2011 9. júla 2011 bolo vo farskej záhrade v Prievidzi naozaj rušno. Prišli brigádnici - bratia Pilch, Michalec, Mikulík, Krpelan a Baláž, ktorý priviezol ďalších štyroch brigádnikov z Handlovej - a pustili sa do práce. A tej sa urobilo naozaj dosť. Bratia Pilch a Michalec zvárali kovovú konštrukciu v rohu záhrady, aby ohradila kompost. Ďalší rozoberali starý kurín a upravovali výbeh pre sliepky; pohrabali pokosenú trávu. Brat Krpelan ostrihal hrozno a venoval sa ešte drobným opravám vo fare - vymenil pokazený vypínač a upevnil sieťky na malé okná - na kúpeľni, na WC a na špajzi.
Medzitým prišli aj sestry - Hrončeková a Lechtová - aby sa postarali o doplnenie kalórií. A tak, kým bratia skončili svoju prácu, na grile už krásne rozvoniavali špekačky a slaninka. Všetkým chutilo.
Vďaka patrí všetkým, ktorí boli ochotní obetovať svoj voľný čas pre dobrú vec. A ako malá odmena - kto chcel, mohol si obrať višne.

Mgr. Blanka Kostelná