ECAV Prievidza

Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania Zemianske Kostoľany

Všetko môžem v Kristu, ktorý ma posilňuje.
(List apoštola Pavla Filipským, 4. kapitola, 13. verš.)


ECAV Prievidza

Dnes je


Meniny na web

Novinky

V sekcii Služby Božie nájdete informácie o aktivitách v našom zbore v marci a na prelome mesiacov.

Služby Božie pri príležitosti Zvestovania Pána sa uskutočnia v prievidzskom kostole v pondelok 25. marca o 17:00.

V sekcii Pripravujeme nájdete pozvánku na Volanie bez poplatku.

V sekcii Informácie a dokumenty pribudol Evidenčný list člena zboru. Prosíme, riaďte sa pokynmi, ktoré sú pri ňom uvedené.

Facebook

Facebook Zbor

Facebook Handlová

Štatistika stránky

TOPlist free counters

Google prekladač

Preklad našej stránky do angličtiny pomocou prekladača Google. Následne možnosť výberu iného jazyka. Jedná sa o „strojový" preklad, nie všetky vety budú preložené logicky správne.

ecavprievidza.sk

© 2008
Všetky práva vyhradené!

Odovzdávanie hračiek deťom

Odovzdávanie hračiek deťom 2. septembra 2011 sme so sestrou Soňou Kohútovou odovzdali hračky pre choré deti na Detskom oddelení Bojnickej nemocnice. Veľkú krabicu plnú balíčkov prebrala pani primárka. Ďalšie hračky sme zaniesli postihnutým deťom v CSS Domino v Prievidzi. Bolo veľmi dojímavé vidieť rozžiarené oči detí a ich nepredstieranú radosť.
Na oboch miestach sa veľmi potešili týmto darčekom, pretože aj choré deti sa chcú hrať a tak aspoň na chvíľu zabudnúť na to, že ich niečo bolí a nemajú pri sebe svojich rodičov. Pocítili sme, že si veľmi cenia naše konanie, pretože sme to neurobili kvôli nejakej reklame, ale z lásky.
Na tieto hračky sme použili peniaze zo zbierky detí na letnom tábore (Kľačno, 23. až 30. júla 2011) a prispeli aj sponzori: Jazmín, nezisková organizácia a YADO s.r.o. v Handlovej.

Mgr. Blanka Kostelná