ECAV Prievidza

Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania Zemianske Kostoľany

Všetko môžem v Kristu, ktorý ma posilňuje.
(List apoštola Pavla Filipským, 4. kapitola, 13. verš.)


ECAV Prievidza

Dnes je


Meniny na web

Novinky

Od júna 2019 bežíme na novom vzore stránky. Stačí použiť voľbu Domov.

Facebook

Facebook Zbor

Facebook Handlová

Štatistika stránky

TOPlist free counters

Google prekladač

Preklad našej stránky do angličtiny pomocou prekladača Google. Následne možnosť výberu iného jazyka. Jedná sa o „strojový" preklad, nie všetky vety budú preložené logicky správne.

ecavprievidza.sk

© 2008
Všetky práva vyhradené!

Zmrzlinová párty

V horúce sobotné popoludnie 3. júna 2017 sa pri príležitosti Medzinárodného dňa detí a ukončenia školského roku stretli deti a rodičia z nášho zboru v Handlovej na Zmrzlinovej párty.
V príjemnom prostredí na záhrade u sestry Soni Zubáľovej, hneď vedľa lesa, si deti zaspievali niekoľko piesní, pomodlili sa a vypočuli si príbeh o priateľstve troch chlapcov, ktorí čelia hriechu a naučia sa porozumieť tomu, čo pre nich urobil Pán Ježiš na kríži. Kým sa deti venovali hrám, rodičia využili čas na rozhovory a pripravili všetko na opekačku. K tomu samozrejme pribudli na spoločný stôl aj nejaké napečené dobroty.
Aká by to však bola zmrzlinová párty bez zmrzliny? Na záver sme sa zo záhrady presunuli do mesta, kde si každý mohol podľa svojej chuti vybrať zmrzlinu. Že bola vynikajúca, o tom netreba pochybovať.
Po takomto osviežení sme si urobili ešte malú prechádzku po krásne upravenom, obnovenom handlovskom námestí.
Za krásne a zmysluplne prežité popoludnie patrí vďaka predovšetkým Pánu Bohu. A deťom prajeme, aby aj počas prázdnin pociťovali Božiu prítomnosť a užili si voľné dni.

Mgr. Blanka Kostelná