ECAV Prievidza

Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania Zemianske Kostoľany

Všetko môžem v Kristu, ktorý ma posilňuje.
(List apoštola Pavla Filipským, 4. kapitola, 13. verš.)


ECAV Prievidza

Dnes je


Meniny na web

Novinky

V sekcii Služby Božie je aktualizovaný rozpis bohoslužieb a zborových aktivít do Vianoc.

V sekcii Služby Božie nájdete rozpis bohoslužieb a zborových aktivít počas Vianoc a januára 2019.

Facebook

Facebook Zbor

Facebook Handlová

Štatistika stránky

TOPlist free counters

Google prekladač

Preklad našej stránky do angličtiny pomocou prekladača Google. Následne možnosť výberu iného jazyka. Jedná sa o „strojový" preklad, nie všetky vety budú preložené logicky správne.

ecavprievidza.sk

© 2008
Všetky práva vyhradené!

Zmrzlinová párty

V horúce nedeľné popoludnie 1. júla 2012 sa stretli deti a rodičia z nášho zboru v Handlovej na záver školského roku na Zmrzlinovej párty.
Deti si zaspievali niekoľko piesní, vypočuli si príbeh o priateľstve troch chlapcov, ktorí čelia hriechu a naučia sa porozumieť tomu, čo pre nich urobil Pán Ježiš na kríži. Potom odpoveďami na kvízové otázky ukázali, ako pozorne počúvali. Medzitým si rodičia v altánku urobili modlitebné stíšenie a využili čas na rozhovory.
A aká by to bola Zmrzlinová párty bez zmrzliny? Všetky deti dostali zmrzlinu, ktorú im vlastnoručne naservírovala teta Soňa - ich učiteľka v besiedke, alebo teta zmrzlinárka. Že nám všetkým zmrzlina veľmi chutila, o tom netreba pochybovať.
Po takomto osviežení nasledovali súťaže a hry. Deti sa poriadne vyšantili a nakoniec ako odmenu všetky dostali darček - fixky (tých nikdy nie je dosť).
Plánovali sme urobiť aj opekačku, no keďže bolo príliš horúco, vzdali sme to a uspokojili sme sa s výbornými koláčmi, ktoré priniesli mamičky.
Naša vďaka patrí Pánu Bohu za krásne prežité popoludnie, za to, že deti mohli po celý školský rok chodiť na besiedku a prajeme im, aby mohli aj počas prázdnin cítiť Božiu prítomnosť a užili si voľné dni.

Mgr. Blanka Kostelná